Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Grzegorza i Aleksandra
24 kwietnia 2024
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Uczestnik Miesiąca - Styczeń - miniatura

Uczestnik Miesiąca - Styczeń

31.01.2011
         W bieżącym miesiącu, w pełni demokratycznych wyborach, uczestnicy naszego Domu wraz z terapeutami wyłonili pierwszego laureata konkursu "Uczestnik Miesiąca".
Zwycięzcą okazał się Paweł.

           Paweł jest  uczestnikiem Środowiskowego Domu Samopomocy w Foluszu od 2002 roku i przez ten czas dał się poznać jako wspaniały, pogodny, młody człowiek. Uczestnicy, szczególnie zwrócili uwagę na jego pracowitość oraz umiejętność współżycia w grupie. Paweł jest osobą, która nie tylko w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków, ale robi to z entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem. Zarówno uczestnicy  jak i terapeuci zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Jego umiejętności interpersonalne sprawiają, że jest osobą bardzo lubianą w naszej małej społeczności. Paweł bardzo chętnie bierze udział w zajęciach terapeutycznych, wykazując się przy tym cierpliwością i starannością. Pomimo trudności, z jakimi sam musi się borykać, jest osobą otwartą na innych i ich potrzeby. Nasz laureat jest aktorem w naszym, nowo powstałym, amatorskim teatrze. W premierowej inscenizacji jasełek, wystąpił w roli pastuszka a obecnie bierze udział w próbach przedstawienia na festiwal pieśni religijno - patriotycznej.


« powrót