Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Benedykta i Lubomira
21 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

POŻEGNANIE LATA - IWONICZ 2010 - miniatura

POŻEGNANIE LATA - IWONICZ 2010

02.09.2010
          W dniu 28.08.2010r. mieszkańcy naszego Domu zostali zaproszeni przez Konwent Bonifratrów w Iwoniczu na V Podkarpacki Festiwal Rekreacji i Zabawy "POŻEGNANIE LATA".


           Impreza dedykowana była turystom oraz osobom niepełnosprawnym. Od godz. 15.00 rozpoczęły się festiwalowe zmagania na Placu Dietla, które poprzedziła Msza Św. Mieszkańcy z wielkim zainteresowaniem obejrzeli występ Kapeli "Makowica" oraz Izy Kociuby, Maćka Lewandowskiego, Kingi Jamrogi i Anny Maciejczyk. Najbardziej oczarował ich Spektakl Studia Iluzji "ANDRO".

 

         W trakcie trwania Festiwalu Mieszkańcy mogli uczestniczyć w loterii fantowej, grach, konkursach i aukcji prac wykonanych przez podopiecznych z DPS  Zakonu Bonifratrów w Iwoniczu. Dodatkową atrakcją popołudnia była parada motocyklowa.

Organizatorzy zapewnili wszystkim zaproszonym gorący posiłek i napoje. Pomimo deszczowej i wietrznej pogody wszyscy doskonale się bawili.« powrót