Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

IV Marszobieg już za nami - miniatura

IV Marszobieg już za nami

12.11.2019

 

9 listopada 2019 roku na zaproszenie sołtysa miejscowości Dobrucowa, Gminnego Ośrodka Kultury w Tarnowcu oraz pięknej słonecznej pogody, mieszkańcy naszego Domu wraz z opiekunami pojawili się z kijkami w gościnnej Dobrucowej, na starcie IV Marszobiegu Pamięci Ofiar Obozu Hitlerowskiego w Szebniach. Dla niektórych mieszkańców był to już trzeci start w tej imprezie.

 

 


Zgodnie z założeniem marszobiegu uczestnicy złożeniem kwiatów zapaleniem zniczy i minutą ciszy uczcili pamięć ofiar Obozu Hitlerowskiego w Szebniach, po czym ruszyli na trasę w piękny, kolorowy las. Trasa przygotowana i oznakowana była profesjonalnie, prowadziła krętymi, leśnymi drogami. Na mecie wszyscy uczestnicy marszobiegu udekorowani zostali pamiątkowymi medalami i zaproszeni na "uzupełnienie kalorii". Organizatorzy serwowali kiełbaski na gorąco, domowe ciasto oraz gorące napoje.

Po wspólnym grupowym zdjęciu nastąpił czas pożegnania i powrotu do domu. Dla naszych mieszkańców dodatkową nagrodą po wyczerpującej trasie była pizza w Jaśle. Zregenerowani, zadowoleni z bogatymi wrażeniami powrócili do domu.

 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia na trasie za rok. Jesteśmy niezawodni.« powrót