Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Kociołek Czarownicy - miniatura

Kociołek Czarownicy

 

Listopad to miesiąc, który jest bogaty w różnego rodzaju imprezy, uroczystości, święta i zabawy. Jedna z takich imprez miała miejsce w dniu 20 listopada 2014r., w DPS w Gorlicach, przy ulicy Michalusa.

 


 

Mieszkańcy DPS w Foluszu także brali w niej udział. Biesiada była połączeniem konkursu na najlepszy " Kociołek Czarownicy" i zabawy andrzejkowej. Główną atrakcją był pięknie wyglądający stół z potrawami przygotowanymi przez mieszkańców z zaproszonych domów, którymi uczestnicy częstowali się podczas spotkania. Nasi mieszkańcy przygotowali „bigos z ośmiorniczkami”- smakował wyśmienicie.

 

Występy artystyczne przedstawione przez uczestników Dziennego Ośrodka Wsparcia w Gorlicach, były kolejnym miłym akcentem spotkania.

 

Niezapomnianą i dającą wiele wrażeń częścią imprezy były wróżby i zabawy andrzejkowe. Uczestniczący w spotkaniu zarówno mieszkańcy jak i ich opiekunowie cierpliwie oczekiwali w kolejce, by poznać swoją przyszłość z interpretacji form powstałych podczas lania wosku.

 

Wiele radości sprawiło uczestnikom odczytywanie ukrytych w słodyczach sentencji i rad na przyszłość.

 

Dziękujemy za zaproszenie i prosimy nie zapomnieć o nas w przyszłym roku.

 « powrót