Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Wiktora i Cezarego
25 lutego 2024
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

    "Pożegnanie Lata" -  IX Padkarpacki Festiwal Rekreacji i Zabawy w Iwoniczu - miniatura

"Pożegnanie Lata" - IX Padkarpacki Festiwal Rekreacji i Zabawy w Iwoniczu

                

30 sierpnia br. pożegnaliśmy lato wspólnie z Domem Pomocy Społecznej Zakonu Bonifratrów w Iwoniczu, w ramach IX Padkarpackiego Festiwalu Rekreacji i Zabawy - "Pożegnanie Lata", na który zaproszenie dostali nasi Mieszkańcy wraz z Panem Dyrektorem.

 


             

Spotkanie rozpoczęła Msza Św. a później wszyscy zgromadzeni udali się na pyszny obiad. Na stadionie klubu LKS Iwonka Iwonicz przygotowano scenę, wystawę, oraz gry sportowe dla wszystkich chętnych. Mieszkańcy mogli degustować przetwory wyprodukowane własnoręcznie przez Mieszkańców DPS w Iwoniczu, skorzystać z hipoterapii a co najważniejsze integrować się i spędzić miłe popołudnie. Na estradzie pojawili się m.in Mieszkańcy i Pracownicy Domu w Iwoniczu, prezentując wspólnie program słowno-muzyczny. Działająca przy Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu grupa teatralna "Z goździkiem w butonierce" zaprezentowała spektakl pt: "Smok Wawelski", natomiast grupa muzyczna "Promyk" zaśpiewała "Z cygańskim taborem w świat ". Ogromne wrażenie na zgromadzonych zrobił "Tajemniczy Janek" – iluzjonista z Lublina, który przygotował specjalny program dla publiczności. W trakcie prezentacji dopisywał świetny humor, a w rękach iluzjonisty działy się cuda .... Czas umilał również koncert wokalistów Studia Piosenki SWING w Krośnie pt."Żegnaj lato na rok", a tegoroczną gwiazdą festiwalu był zespół „Gang Marcela”, który rozkołysał cały stadion.Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, wspaniałe przyjęcie i mamy nadzieję, że spotkamy się niebawem.

                                                                                   Tekst: JJ/ zdjęcia:DPS Folusz


Zapraszamy do fotorelacji.« powrót