Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Franciszka i Ksawerego
03 grudnia 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

 "Fotografia zwierciadłem duszy" – wyjazd w plener. - miniatura

"Fotografia zwierciadłem duszy" – wyjazd w plener.

    

     Dnia 9 lipca 2013 roku grupa mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu wyruszyła w krótki plener fotograficzny do miejscowości Wapienne i Sękowa.


    Wycieczka odbyła się w związku z zaproszeniem do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Fotograficznego pt. "Różnorodność kulturowa powiatu gorlickiego w obiektywie zamknięta", otrzymanym z Dziennego Ośrodka Wsparcia w Gorlicach, z filią w Bobowej. Celem konkursu jest integracja fotografów amatorów z różnych placówek terenu powiatu gorlickiego, zaznajomienie ich z nowoczesną technika cyfrową, uwrażliwienie na piękno okolicy, wykształcenie umiejętnośći wyrażania siebie poprzez działalność artystyczną, a także pobudzenie aktywności społecznej.

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu corocznie zapraszany jest do udziału w w/w konkursie, jako zaprzyjaźniony Dom z podkarpacia, co sprawia wiele radości uczestnikom warsztatów fotograficznych prowadzonych w tutejszym Domu, pt."Fotografia zwierciadłem duszy".
Mieszkańcy bardzo chętnie wyruszyli na wycieczkę, co z pewnością w dużej mierze było spowodowane tym, iż brali już udział w poprzednich edycjach tegoż konkursu. Zachęceni przez organizatorów wyjazdu, ochoczo "pstrykali" zdjęcia okolicznych atrakcji, kapliczek, kościołów oraz krajobrazów, jakie spotkali w trakcie wyjazdu, mając nadzieję na zajęcie wysokiego miejsca w konkursie. Mamy nadzieję, iż wyjazd nie pójdzie na marne – trzymamy kciuki za naszych fotografów!
Poniżej zapraszamy do krótkiej odsłony powiatu gorlickiego w obiektywie zamkniętej, zaś najciekawsze zdjęcia zostawiamy na konkurs.

Oglądajcie nas we wrześniu!« powrót