Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

DZIEŃ KOBIET

     To dzień wyjątkowy, przede wszystkim dla wszystkich pań. Większość z nich tego dnia cieszy się niezwykle z otrzymanych kwiatów, życzeń i różnego rodzaju upominków. Dzień Kobiet dzisiaj jest świętem powszechnym. Tak naprawdę jednak mało kto pamięta o tym, że ten wyjątkowy dzień ma niezwykle bogatą historię. Nieodłącznym elementem Dnia Kobiet, obchodzonego oczywiście 8 marca, jest składanie życzeń.  Ale prezenty z okazji Dnia Kobiet to nie wszystko. Bardzo istotne jest miłe spędzenie tego święta.

 


    
    Tak jak tradycja nakazuje u nas w Domu, Dzień Kobiet, to święto wszystkich Pań, które pracują, jak i tych które mieszkają    w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. Nasze mieszkanki w tym dniu a jest ich około 100, zostały zaproszone przez instruktorów k-o oraz panów, mieszkańców Domu na spotkanie przy kawie i herbacie. Podczas spotkania składali Paniom życzenia i rozdawali kwiaty. Mieszkańcy zaprosili również Panią Dyrektor, którą także obdarowali kwiatkiem czyli w tym roku modnym tulipanem. Jak przystało na ten dzień, mężczyźni postarali się, aby każda kobieta czuła się wyjątkowa i zapewnili, że będą dżentelmenami nie tylko dzisiaj, ale również przez cały rok.  


« powrót