Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Przygotowania na bal integracyjny w Krośnie - miniatura

Przygotowania na bal integracyjny w Krośnie

14.01.2011

W karnawale 2011r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Foluszu, zostali zaproszeni na coroczny bal integracyjny, organizowany przez Firmę Nowy Styl Group. Impreza odbędzie się 15 stycznia 2011 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krośnie.

 


Po świecie cyrku i dzikiego zachodu, tym razem, motywem przewodnim imprezy będzie kultura oraz tradycje Polski i Ukrainy.

Organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników do współtworzenia scenografii, nawiązującej do kultury obu krajów. Wykonane prace wezmą udział w konkursie, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

Jak co roku na zaproszonych gości czekać będzie poczęstunek oraz liczne gry i zabawy. Tradycyjnie już bal swoją obecnością uświetni Święty Mikołaj, z workiem pełnym prezentów, a impreza, jak obiecują organizatorzy ma trwać do ostatniego gościa.


Przygotowując prace na krośnieński bal, uczestnicy naszego Domu, za motyw przewodni obrali sobie zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012, organizowane wspólnie przez Polskę i Ukrainę. Mamy nadzieję, że przypadną one do gustu zarówno jury, jak i uczestnikom zabawy.« powrót