Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Konkurs "Uczestnik Miesiąca"

14.01.2011
       Od nowego, 2011r. Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Foluszu mają okazję brać udział w nowo powstałym, cyklicznym konkursie pt."Uczestnik Miesiąca". Jury składające się z terapeutów oraz samych uczestników, wybierać będą osobę, która w danym miesiącu szczególnie wyróżniła się swoją postawą.
 

Pod uwagę będą brane min.: frekwencja, czynne uczestnictwo w działaniach pracowni terapeutycznych, udział w konkursach, przedstawieniach, integracja społeczna.
Pod koniec każdego miesiąca, na naszej stronie internetowej, będziemy prezentować sylwetkę laureata, wraz z uzasadnieniem naszego wyboru. Przedstawimy jego zainteresowania, projekty w których uczestniczył, wykonane przez niego prace plastyczne i rękodzielnicze, jego większe i mniejsze sukcesy. Pod koniec roku laureaci konkursu "Uczestnik Miesiąca" wezmą udział w finale, w którym zostanie wyłoniony Uczestnik Roku.

Mamy nadzieję, że nowo powstały konkurs, będzie stanowił dodatkowa motywację dla naszych podopiecznych do brania pełnego udziału w projektach realizowanych przez nasz Dom oraz zachęci ich do dalszej pracy na rzecz własnego rozwoju.« powrót