Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

SENI CUP 2010 - miniatura

SENI CUP 2010

05.07.2010

          W dniach 22-24 06.2010r. drużyna piłkarska z Domu Pomocy Społecznej w Foluszu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Foluszu w składzie:

 


 

- Antoni Chmiel,

- Jan Kapanowski,
- Mariusz Ryznar,
- Michał Kopyta,
- Marek Gawlewicz,
- Jan Gruszczyński,
- Sebastian Goleń

 

wzięła udział w X Międzynarodowej Lidze Piłki Nożnej SENI CUP 2010r, która odbyła się w Czarnej.

          

        W pierwszym dniu na stadionie w Czarnej odbyło się uroczyste powitanie drużyn. Rozegrane zostały tzw. "mecze obserwowane", w których nasza drużyna zakwalifikowała się do grupy C rozgrywek SENI CUP 2010 m in. z DPS w Krakowie, Sośnicy i DPS Końskie.

Następnie odbył się mecz otwarcia Organizatorzy vs. Opiekunowie DPS.

         Drugi dzień upłynął pod znakiem rozgrywek piłkarskich, a wieczorem odbył się występ zgłoszonych spośród uczestników turnieju artystów, podczas którego zaprezentował się nasz zawodnik P. Antoni.

W zawodach minimalnie lepsza okazała się ekipa z Krakowa, ale trwającą ułamek sekundy gorycz porażki nasi zawodnicy osłodzili sobie na zabawie tanecznej pod gołym niebem.

        Mimo że naszej drużynie nie udało się zakwalifikować do finału rozgrywek, które odbędą się w Toruniu, występ na SENI CUP 2010 i tak można zaliczyć do udanych.

Drużyna otrzymała puchar i upominki za występ na zawodach.


Drużyna Domu Pomocy Społecznej w Foluszu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Foluszu dziękuje organizatorom i uczestnikom SENi CUP 2010 za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok.
« powrót