Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Wiktora i Cezarego
25 lutego 2024
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Spotkanie Integracyjne w Myczkowcach - miniatura

Spotkanie Integracyjne w Myczkowcach

18.06.2009
 
             W ubiegłym tygodniu na zaproszenie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Huzelach, nasi mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć we wspólnej zabawie integracyjnej, która odbyła się w Ośrodku Caritas w Myczkowcach.
 

       Inicjatorzy spotkania zorganizowali dla naszych mieszkańców ognisko z pieczeniem kiełbasek.

       Po ognisku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu i uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej jak również pracownicy obydwu placówek mogli zmierzyć się w licznych konkurencjach sportowych – na wesoło. Odbyły się między innymi; mecz koszykówki, indywidualne rzuty piłką do kosza, bieg z przeszkodami, skok przez linę, przeciąganie liny oraz inne konkurencje.

      Po zmaganiach sportowych i krótkim odpoczynku, mieszkańcy mieli okazję zwiedzić mini zoo, park miniatur architektury drewnianej, a także zrobić drobne zakupy w sklepie z pamiątkami.

 

      Naszym mieszkańcom najbardziej podobały się pawie a także bażant złocisty. Jak powiedział Pan Czesław “pierwszy raz w życiu miałem możliwość oglądnięcia z tak bliska bażanta złocistego”.

“Największą atrakcją było zwiedzanie parku miniatur kościołów zabytkowych z całej Polski i innych państw. Te miniaturki były bardzo piękne”, dodaje jedna z uczestniczek spotkania.

Wszyscy mieszkańcy byli bardzo zadowoleni ponieważ nie brakowało atrakcji, które by nie trafiły w najbardziej wybredne gusta.

Pani Julia skomentowała to w dwóch słowach “było super”.


      Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu dziękują uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciwej w Huzelach za zaproszenie oraz miło spędzony czas.« powrót