Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Zawody Wędkarskie i ,,Biesiada z Humorem" w Brzozowie - miniatura

Zawody Wędkarskie i ,,Biesiada z Humorem" w Brzozowie

 

W dniu 29 sierpnia mieszkańcy naszego domu uczestniczyli w ,,Biesiadzie z Humorem" zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie.

 


Drugi rok z rzędu impreza ta rozpoczyna się Zawodami w Wędkarstwie Spławikowym dla Mieszkańców DPS. Zawody odbyły się na zbiorniku wodnym w Bliznem koło Brzozowa. Nie mogło tam zabraknąć również naszych zapalonych wędkarzy, którzy kolejny raz zgłosili swój udział. Niestety, pomimo dobrego sprzętu i odpowiedniej zanęty, w tym dniu nasi zawodnicy jak i kilku innych nie doczekało się ,,brania". Natomiast, jak przystało na organizatorów, udowodnili oni, że jednak ryba jest i złowili pięknego karasia. Szczęście dopisało również wędkarzom z Iwonicza, którzy ostatecznie zostali laureatami, łowiąc okonia i lina.

Dla wszystkich był to jednak bardzo udany dzień, ponieważ piękna pogoda, wspólnie spędzony czas na łonie natury w urokliwym miejscu i satysfakcja z wędkowania pozostają bezcenne.

Po zawodach wszyscy udali się do Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie na spotkanie integracyjne z występami artystycznymi oraz biesiadą przy ognisku.


Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Foluszu dziękują Panu Maciejowi Grydykowi, właścicielowi Łowiska PiK w Foluszu za udostępnienie i wypożyczenie sprzętu wędkarskiego oraz możliwość trenowania na łowisku.« powrót