Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Kryspina i Saby
05 grudnia 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Zawody Wędkarskie w Bliznem - miniatura

Zawody Wędkarskie w Bliznem


    W dniu 14 września dwóch mieszkańców naszego Domu, Grzegorz i Sławek, wzięli udział w I Zawodach Wędkarskich Brzozów – Blizne 2017, połączonych z coroczną Biesiadą z Humorem. Organizatorem tego wydarzenia był Dom Pomocy Społecznej w Brzozowie.


 

   Zawody w wędkowaniu odbyły się w godzinach porannych na łowisku w Bliznem i uczestniczyli w nich mieszkańcy z zaproszonych DPS -ów. Niestety, mimo pięknej pogody, z powodu mocnego wiatru i kiepskiego ,,brania", zarówno nasi wędkarze, jak i inni musieli pocieszyć się tradycyjnym żartem o mydle z ręcznikiem. Mimo to wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, ponieważ sam pobyt na łonie natury, nad wodą to najlepszy relaks i odpoczynek, do tego emocje towarzyszące wędkowaniu – nie zastąpione.

Po zawodach wszyscy udali się na obiad i spotkanie integracyjne do DPS w Brzozowie, gdzie w dalszej części odbyła się Biesiada z Humorem przy ognisku oraz zabawa taneczna.
« powrót