Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

SENI Cup 2017 za nami. - miniatura

SENI Cup 2017 za nami.

26.05.2017

 

W dniach 23-25 maja w Czarnej k/Dębicy odbył się turniej kwalifikacyjny Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup 2017. Chociaż nasi reprezentanci nie zdobyli ,,biletu" na finał do Torunia, to swój występ mogą zaliczyć do udanych.

 


Dwa mecze przegrane i trzy zwycięstwa dały dobre 3 miejsce w grupie, co cieszy tym bardziej, że poziom gry ponad dwudziestu drużyn z kilku województw był naprawdę wysoki.

 
- ,,Gdy zobaczyliśmy pierwsze mecze rozgrywane przed nami, od razu pomyślałem – będzie przechlapane" – powiedział Tomek, jeden z naszych zawodników. I tak też na początku się zapowiadało. Porażka w pierwszym spotkaniu może i osłabiła ,,morale" drużyny, ale nie odebrała nadzieji i motywacji do zwycięstwa w trzech kolejnych meczach, a zwycięstwo w następnym spotkaniu (w razie przegranej naszych pierwszych rywali), mogło by dać szansę na awans. Niestety, ostatni przeciwnicy odebrali nam tę szansę.

 

W każdym razie, nasi zawodnicy gdy schodzili z murawy po przegranym meczu napewno zasłużyli, aby zaśpiewać im ,,chłopaki, nic sie nie stało!!!". Dali z siebie wszystko, do tego trzy zwycięstwa w pięciu spotkaniach to duży sukces. Gratulacje Panowie!« powrót