Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

,,Na górze róże, na dole fiołki ... " - Walentynki 2017 - miniatura

,,Na górze róże, na dole fiołki ... " - Walentynki 2017

 

14 lutego – dzień zakochanych i nie tylko. Dzień, w którym oficjalnie okazujemy sobie miłość, dla wielu z nas jest też okazją, aby wyrazić swoją sympatię osobie, którą po prostu lubimy i szanujemy. Tak też czynili nasi mieszkańcy, m.in. pisząc kartki z życzeniami dla swoich ulubieńców.

 


Również z tej okazji, w naszym Domu odbyło się wspólne Spotkanie Walentynkowe dla mieszkańców i pracowników, na którym prowadzący oficjalnie odczytali życzenia z kartek walentynkowych.

Organizatorami spotkania była grupa teatralno - kabaretowa ,,ORIENTO" działajaca w naszym Domu. Romantyczne wiersze i piosenki, szczypta humoru w postaci opowiadanych dowcipów, czy też ,,Rymowanki Leszka Dranki", szybko wprowadziły romantyczno-zabawowy nastrój wśród uczestników.

Na spotkaniu wszystkim gościom rozdane zostały pamiątkowe serca, a na koniec serwowany był pyszny deser w postaci galaretki z owocami i bitą śmietaną.


 

Zapraszamy do fotorelacji« powrót