Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Zbigniewa i Grażyny
01 kwietnia 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Konkurs Proekologiczny - miniatura

Konkurs Proekologiczny

27 paĽdziernika 2016 r., wzięli¶my udział w Dniu Otwartym w ¦rodowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie poł±czonym z IV Edycj± Konkursu ,, Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem”.

Głównym celem programu było rozstrzygnięcie konkursu Proekologicznego, który składał się z dwóch kategorii: forma pół przestrzenna pt. ,,¦wiat zamknięty w kamieniu” oraz ,,Recyklingowy design- metalowe kapsle”.


Program dnia był bardzo atrakcyjny, dlatego uczestnicy pełni wrażeń przygl±dali się występom. Pocz±tek imprezy rozpocz±ł skecz przedstawiony przez uczestników ¦rodowiskowego Domu Samopomocy z Nowego Żmigrodu, następnie wszyscy obecni obejrzeli teatralne wykonanie „Opowie¶ci o Podhalu” przez aktorów Agencji Artystycznej ART - METANOIA. Podczas przerwy powołane jury udało się by oceniać prace konkursowe oraz wybrać zwycięzcę konkursu. Wielk± atrakcj± była możliwo¶ć skorzystania z usług kosmetycznych, co sprawiło wszystkim rado¶ć.

Praca Mariusza R., „Recykling Bike”, bardzo się podobała zarówno jurorom jak i zwiedzaj±cym. Za pomysłowo¶ć i włożony wysiłek za pracę konkursow± otrzymał I miejsce. Natomiast Bogusław P. otrzymał wyróżnienie za pracę ,, W kamieniu zamknięte historie''.

Po rozdaniu nagród odbył się pokaz młodych, zdolnych judoków co zachwyciło wszystkich znajduj±cych się na sali. Na zakończenie dnia została zorganizowana zabawa taneczna, po czym powrócili¶my do naszego domu.


Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Domowi Samopomocy z Nowego Żmigrodu.« powrót