Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Wiktora i Cezarego
25 lutego 2024
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

SENI CUP 2016 - miniatura

SENI CUP 2016

 

Za nami dobry występ w trzydniowym turnieju kwalifikacyjnym do finału Międzynarodowej Ligi Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych - Seni Cup 2016, który odbył się w Czarnej k/Dębicy w dniach 15-17 czerwca.

 


Drużyna z Domu Pomocy Społecznej w Foluszu otarła się o wielki finał w Toruniu. Nasi zawodnicy ustąpili tylko jednej drużynie w swojej grupie, która okazała się lepsza, uniemożliwiając im tym samym awans. Szybkość i celność naszego napastnika Mariusza Ryznara oraz mocna postawa pomocnika, Tomka Orzeszka nie wystarczyły, aby zatrzymać rywali z Łagiewnik.

Jednak cieszy postawa całej drużyny i cztery pewne zwycięztwa, z których jesteśmy dumni – mówią nasi zawodnicy. Czeka nas dużo pracy, zwłaszcza nad kondycją - przyznają. Ale było nieźle.

Turniej Seni Cup to piłka na wysokim poziomie, rywalizacja najlepszych drużyn z kraju i z zagranicy. Dla nas następna szansa za rok. Może znów uda się powalczyć o wyjaz do Torunia i zagrać w wielkim międzynarodowym finale, tak jak udało się już to trzy lata temu.« powrót