Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Zbigniewa i Grażyny
01 kwietnia 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

 Jubileusze i urodziny! - miniatura

Jubileusze i urodziny!

 

W dniu 11 grudnia br., Pani Zofia obchodziła jubileusz 9 -ciu lat pobytu w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu, 8 -miu lat przewodniczenia Kółku Różańcowemu oraz okrągłą rocznicę urodzin.

 


Jak stwierdza Solenizantka cyt. o latach kobiety się nie mówi, więc i my powiedzmy tylko " dużo ponad osiemnaście". Była uroczysta Msza św., życzenia, kwiaty, prezenty tort i szampan, tradycyjnie wyśpiewane "100 lat" oraz " Barka" a także zaproszeni goście: koledzy, koleżanki, pracownicy Domu. Pani Zofia uśmiechając się mówiła, że jak w piosence: uczuć teraz już nie odmierza, miłość nie trwa - tak jak dawniej wiek, kilku dniom swe szczęście się powierza, one mogą życiu sens i że tutaj w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu, znalazła przyjaciela i powiernika którym jest Jej, kurator, Pani Monika. Pani Zofia stwierdza również iż jest blisko Boga i ludzi takich samych jak Ona, a także dba o Nią każdy pracownik od Dyrektora, aż po pokojowych. Rodzinę mam daleko, więc tu jest mój dom.

« powrót