Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Balbiny i Gwidona
31 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

IX Edycja Podkarpackiego Święta Niepełnosprawnych „RAZEM PIĘKNIEJ” - miniatura

IX Edycja Podkarpackiego Święta Niepełnosprawnych „RAZEM PIĘKNIEJ”

 

W dniu 25 listopada br. mieszkańcy DPS w Foluszu już po raz dziewiąty uczestniczyli w Podkarpackim Święcie Niepełnosprawnych „RAZEM PIĘKNIEJ” organizowanym przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

 


W tym roku swoje umiejętności przedstawili mieszkańcy z osiemnastu domów pomocy społecznej z terenu Podkarpacia. Prezentowane programy artystyczne cechowała duża różnorodność i wysoki poziom wykonania. Nie zabrakło występów o charakterze rozrywkowym, jak również poważnych spektakli przypominających nam o tym, co w życiu najważniejsze.

 

Grupa kabaretowa „Oriento” z DPS w Foluszu przygotowała program pn. „Wszystko mi disco”, którego celem było przekazanie pozytywnej energii poprzez wspólną zabawę. Zadanie zostało wykonane! Publiczność bawiła się świetnie i nagrodziła występujących gromkimi brawami.

 

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji Podkarpackiego Święta Niepełnosprawnych był konkurs plastyczny. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że obraz „Brzozowy zagajnik” autorstwa pana Bogusława Przepióry, mieszkańca naszego Domu, został doceniony przez profesjonalne jury i nagrodzony wyróżnieniem.« powrót