Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej w Gorlicach. - miniatura

Wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Turystycznej w Gorlicach.

 

Mieszkaniec naszego Domu, p. Krzysztof Ochałek został wyróżniony na III Małopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej i Piosenki Turystycznej, który odbył się 23 czerwca br. w Gorlicach.

 


Na uwagę zasługuje fakt, iż p. Krzysiek, choć ma za sobą nie jeden występ, nigdy wcześniej nie próbował swoich sił w takim repertuarze. Utwory:,,Zegarmistrz Światła", Tadeusza Woźniaka i ,,Bieszczadzkie Anioły", Starego Dobrego Małżeństwa, w jego wykonaniu bardzo spodobały się publiczności oraz jury, które postanowiło wyróżnić naszego artystę.

Na scenie Gorlickiego Centrum Kultury wystąpili soliści i zespoły z 22 placówek, takich jak; Środowiskowe Domy Samopomocy, Warsztaty Treapii Zajęciowej, Dzienne Ośrodki Wsparcia oraz Domy Pomocy Społecznej z województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Dla samego p. Krzysztofa wyróżnienie było wielkim zaskoczeniem, gdyż nawet nie brał pod uwagę, że jego występ będzie na tyle dobry. W nagrodę otrzymał dodatkowy dyplom i cenny upominek.« powrót