Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Benedykta i Lubomira
21 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

Inny wymiar recyklingu - miniatura

Inny wymiar recyklingu

 

 

23 października 2014 roku delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu wraz z Dyrektorem Domu P. Karolem Adamskim uczestniczyła w II Edycji Konkursu pt.,, Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem" w Środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie.

 


 

 

Cieszymy się bardzo, że nasi mieszkańcy mogli rywalizować z uczestnikami Środowiskowych Domów Samopomocy i Warsztatów Terapii Zajęciowej w tak ważnej dziedzinie jak inny wymiar recyklingu. Wszystkie prace były przepiękne i wymagały dużego wkładu pracy.

 

Prace oceniane były w dwóch kategoriach, które obejmowały:

- Kompozycję przestrzenną pt. ,, Powtórne życie papieru" wykonaną z surowców wtórnych,

- Eko- Bukiet, wykonany z jesiennych darów natury w połączeniu z elementami papieru.

 

Podczas spotkania, gości rozbawił program kabaretowy przygotowany przez uczestników ŚDS w Nowym Żmigrodzie. Ponadto dla uczestników konkursu wystąpił zespół ,,Gwiazdeczki" ze Szkoły Podstawowej w Nowym Żmigrodzie, po którego występie wszyscy zostali zaproszeni to tańców przy wesołej muzyce. Mieszkanka naszego Domu P. Małgorzata Chmiel, która wykonała eko- marynarkę, jako kompozycję przestrzenną, przywiozła do Domu dyplom i pierwszą, wymarzoną nagrodę.

 

Wyjazd do zaprzyjaźnionego ŚDS w Nowym Żmigrodzie był dla mieszkańców powodem do radości i motywacją do dalszej pracy w tworzeniu z ,,niczego " pięknych prac.

 

 

Autor: J.W., Opublikował: K.B.


 « powrót