Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

"  Podsumowanie Działań" - miniatura

" Podsumowanie Działań"

 

Dnia 21 października br. w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu, na zaproszenie Samorządu Powiatu Jasielskiego, odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu pn.  "Poprawa jakości usług świadczonych przez DPS w Foluszu poprzez wykonanie prac remontowych i modernizacyjnych w pawilonach, zagospodarowanie terenu oraz podniesienie kwalifikacji personelu w ramach Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy na lata 2012 -2015. "

 


 

Uczestnikami konferencji byli m.in.: Pan Jarosław Duda - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych, Pani Mariola Zajdel - Ostrowska – Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie, Pani Jolanta Chabaj - Wiater i Urszula Lasota z Wydziału Polityki Społecznej w Rzeszowie, Pan Adam Kmiecik -Starosta Jasielski, przedstawiciele samorządu powiatowego i gminnego oraz reprezentacja DPS w Foluszu wraz z Dyrektorem, Panem Karolem Adamskim.

 

Zaproszeni goście wysłuchali prezentacji podsumowującej realizację Projektu, którą przedstawiła Pani Dorota Szewczyk- kierownik zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego.

 

Pogoda w tym dniu sprzyjała uczestnikom konferencji, którzy w blasku jesiennego słońca mogli przechadzać się po ścieżkach zdrowia, boisku sportowym oraz przetestować urządzenia służące usprawnianiu leczniczemu i rekreacji w powstałym na terenie Domu parku rekreacyjno – sportowym.

 

Spotkanie uświetniły wystepy artystyczne mieszkańców DPS.

 

Działający przy DPS Kabaret "Oriento" oraz grupa folklorystyczna "Foluszoki" wyrazili wdzięczność i zadowolenie z realizacji projektu, którego celem była poprawa jakości usług świadczonych przez DPS w Foluszu.

 

 

 Autor: B.M., Opublikował: K.B.

 

Zobacz materiał filmowy« powrót