Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Eufemii i Klaudii
20 marca 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna - artykuł archiwalny

"Facet to ś ... " - miniatura

"Facet to ś ... "

 

Dnia 16 października br. mieszkańcy DPS w Foluszu wraz z Dyrektorem Domu mieli okazję uczestniczyć w XVI Przeglądzie Artystycznym Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego w Ustrzykach Dolnych. Tegorocznym organizatorem imprezy był Dom Pomocy Społecznej w Moczarach.

 


 

W przeglądzie brały udział delegacje mieszkańców z całego Województwa Podkarpackiego, reprezentujące swoje powiaty. Każda grupa artystyczna przedstawiła program, który z pewnością wymagał dużego wysiłku w trakcie przygotowania. Wszyscy goście mogli  również podziwiać przywiezione prace artystyczne wykonane w ramach terapii zajęciowej w każdym Domu.

Mieszkańcy DPS w Foluszu przygotowali program kabaretowy zatytułowany "Facet to ś ...", który ze strony publiczności, szczególnie ze względu na stroje artystów i ruchy sceniczne, wywołał falę euforii. Widownia swój zachwyt wyraziła gromkimi brawami.

Po występach goście zaproszeni zostali na ciepły posiłek, mieli również okazję uczestniczyć w koncercie zespołu Watra, przy muzyce którego wszyscy świetnie się bawili.

Mieszkańcy obdarowani upominkami, wrócili bardzo zadowoleni, pomimo zmęczenia całodniowym wyjazdem.« powrót