Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Jacka i Mirona
17 sierpnia 2022
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych - miniatura

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

 

Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaśle, delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu wzięła udział w spotkaniu z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

 

więcej
Czas na majówkę!  - miniatura

Czas na majówkę!

 

5 maja na tarasie naszego Domu odbyła się zabawa taneczna z wielkim grilowaniem.

 

 

więcej
ŚWIĘCENIE POKARMÓW - miniatura

ŚWIĘCENIE POKARMÓW

 

W naszym Domu w Wielką Sobotę odbyło się święcenie pokarmów.

 

więcej
Delegacja Szkoły Podstawowej z Zarzecza z Życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia - miniatura

Delegacja Szkoły Podstawowej z Zarzecza z Życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia

 

W dniu 16 grudnia 2021 r. delegacja Szkoły Podstawowej w Zarzeczu, złożyła na ręce Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu życzenia dla wszystkich Mieszkańców i Pracowników Domu z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 

więcej

Informacja dotycząca procedury odwiedzin mieszkańców

Odwiedziny mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu w czasie pandemii odbywają się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych, określonych w Procedurach odwiedzin mieszkańców Domu Pomocy Społecznej wprowadzonych Zarządzeniem Nr 18/2021 Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu z dnia 26 listopada 2021 r.

    1. Procedura stosowania zasad reżimu sanitarnego zaszczepionych osób odwiedzających mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Foluszu lub osób, które wykonały test antygenowy lub PCR w kierunku wirusa 48 godzin przed dniem odwiedzin lub są ozdrowieńcami.
    2. Procedura stosowania zasad reżimu sanitarnego niezaszczepionych osób odwiedzających mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Foluszu lub osób, które nie wykonały testu antygenowy lub PCR w kierunku wirusa 48 godzin przed dniem odwiedzin i nie są ozdrowieńcami.

Termin i godzinę odwiedzin należy uzgodnić dzwoniąc pod numer: 134413076 wew. 20.

więcej

Grant NFZ

 
 
                             
 
 

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19”.


Dofinansowanie projektu: 193 572,54 zł

 

Dla Domu Pomocy Społecznej w Foluszu został przyznany grant na reazlizację zadań polegających na wypłacie dodatków do wynagrodzeń pracowników.

 

 
 
więcej
Strona   1   2   3   4