Przejdź do treści
Znajdujesz się: Strona główna
imieniny: Zdzisława i Franciszka
29 stycznia 2023
Czcionka duża - powiększenie  Czcionka średnia - powiększenie  Czcionka standardowa  Widok standardowy  Widok dla słabowidzących 

Strona główna

Konkurs Proekologiczny w Nowym Żmigrodzie - miniatura

Konkurs Proekologiczny w Nowym Żmigrodzie

 

W środowiskowym Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie odbyło się rozstrzygniecie X Edycji Konkursu Proekologicznego pn. ,,Inny wymiar recyklingu z jesiennym akcentem”.

 

więcej
Jesienne klimaty - wycieczka na Górę Liwocz - miniatura

Jesienne klimaty - wycieczka na Górę Liwocz

18.10.2022

 

Korzystając ze wspaniałej pogody, jaką serwuje nam tegoroczna złota polska jesień, grupa mieszkańców naszego Domu wybrała się na wycieczkę do Rezerwatu Przyrody Liwocz na Pogórzu Ciężkowickim, na którego szczycie znajduje się 18 metrowy Krzyż milenijny z platformą widokową, z panoramą Beskidów i Tatr.

 

więcej
ŚDS-owy Zawrót Głowy - miniatura

ŚDS-owy Zawrót Głowy

21.09.2022

 

W dniu 15 września, nasi mieszkańcy wyjechali do Środowiskowego Domu Samopomocy w Jaśle, gdzie zaprezentowali swój program na I Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych – ŚDS-owy Zawrót Głowy - Edycja: ,,Przychodzi baba do lekarza”.

 

więcej
Jubileusz w Brzozowie - miniatura

Jubileusz w Brzozowie

20.09.2022

 

Na zaproszenie Domu Pomocy Społecznej w Brzozowie, delegacja naszych mieszkańców wraz z Panią Dyrektor Moniką Wójcicką uczestniczyła w pięknym jubileuszu.

 


więcej
XV Konkurs Ekologiczny - miniatura

XV Konkurs Ekologiczny

15.09.2022

 

W dniu 6 września 2022 roku w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, odbył się kolejny, jubileuszowy XV Konkurs Ekologiczny pn: ,, Ptaki polskie – Folusz 2022 ”.

 

więcej
Dożynki Gminne - miniatura

Dożynki Gminne

 

Na zaproszenie Wójta Gminy Dębowiec delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu wraz z p.o. Dyrektora Panią Moniką Wójcicką, wzięła udział w uroczystościach dożynkowych, które odbyły się w dniu 4 września w Woli Dębowieckiej.

 

więcej
Strona   1   2   3   4   5   6